Ogłoszenie

Pogoda na dziś: Słońce prześwituje przez chmury. Czuć chłodne, jesienne powietrze.

#1 2011-03-24 15:20:41

Administrator

Dyrektor

Zarejestrowany: 2011-03-22
Posty: 87
Punktów :   

Zakazany korytarz.

http://images43.fotosik.pl/166/aa4732f33b5a4e9d.jpg

Zakazany korytarz - Ciemny korytarz na trzecim piętrze. Nie ma tu światła słonecznego, a pochodnie są ogaszone. Na końcu korytarza znajdują się ogromne, zaryglowane i zapieczętowane zakleciami drzwi. Uczniom nie wolno się tu zapuszczać. Uczeń złapany w tym korytarzu musi odbyć szlaban.


Is­tnieje tyl­ko Zło i Większe Zło, a za ni­mi obo­ma, w cieniu, stoi Bar­dzo Wiel­kie Zło. Bar­dzo Wiel­kie Zło, to ta­kie, które­go na­wet wyob­ra­zić wyob­ra­zić so­bie nie możesz, choćbyś myślał, że już nic nie może cię zas­koczyć. I widzisz, niekiedy by­wa tak, że Bar­dzo Wiel­kie Zło chwy­ci cię za gardło i po­wie: "Wy­bieraj, brat­ku, al­bo ja, al­bo tam­to, trochę mniejsze.

Offline

 

#2 2011-07-13 16:04:12

Inez Herid

http://th.interia.pl/30,b696b56024132956/zloci.gif Praktykant (złoty)

19333331
Skąd: Hiszpania - Malaga
Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 2684
Punktów :   

Re: Zakazany korytarz.

*Sama nie wiedziała po jakiego grzyba przylazła na to trzecie piętro. Ale jak już przeszła tyle schodów szkoda wracać, przecież może się rozejrzeć... Jej wzrok przykuły wielkie, ciemne drzwi, z pewnością zamknięte. Rozejrzała się czy nikt jej nie widzi i podeszła do nich.* Alohomora. *Szepnęła zaklęcie wyjmując różdżkę z kieszeni spodni. Kiedy zamek się przesunął wsunęła się w ciemny korytarz. Dziwne... Była jedną z założycielek szkoły a nie miała bladego pojęcia o istnieniu tego korytarza. Rozejrzała się czujnie i zaklęciem zapaliła jedną z osadzonych w ścianach pochodni. Wszystko - posągi, ramy z obrazami, podłoga, filary, wszystko było pokryte warstwą kurzu i pajęczyn. To miejsce wyglądało na zapomniane przez świat. Wzięło ciężką pochodnię i ruszyła wzdłuż korytarza.*


Metamorfomag!

Ja się nie przewracam! Ja atakuje podłogę!

Offline

 

#3 2011-07-13 16:53:46

Inez Herid

http://th.interia.pl/30,b696b56024132956/zloci.gif Praktykant (złoty)

19333331
Skąd: Hiszpania - Malaga
Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 2684
Punktów :   

Re: Zakazany korytarz.

*Przeszła przez całą długość korytarza i zatrzymała się przed kolejnymi drzwiami. Te były o wiele mocniejsze. Położyła dłoń na drewnie i schyliła się, zbliżyła do dziurki od klucza i odskoczyła do tyłu tłumiąc krzyk. Widziała oko. Patrzyło na na nią... I na pewno nie było ludzkie... Upuściła pochodnię i zerwała się do biegu. Nie zatrzymując się wróciła na główny korytarz szkoły i zatrzasnęła za sobą drzwi. Rozejrzała się sprawdzając czy nikt jej nie widział i popędziła na dół.*


Metamorfomag!

Ja się nie przewracam! Ja atakuje podłogę!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gwardiainnosa.pun.pl www.green-iris.pun.pl www.farmacjacmumk.pun.pl www.cs-rozrabiaki.pun.pl www.filary.pun.pl